Contact 


Towarzystwo Muzyczne im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu
(Henryk Wieniawski Musical Society of Poznań)

ul. Świętosławska 7
61-840 Poznań

tel.: +48 61 852 26 42 
tel.: +48 61 855 35 97  

biuro@wieniawski.pl


Acting Manager: Karolina Kaźmierczak | karolina@wieniawski.pl

Spokeswoman: Martyna Nicińska | martyna@wieniawski.pl, tel. 601 757 030

Website and Social Media Manager: Katarzyna Kułagowska Silva | katarzyna.silva@wieniawski.pl

Graphic Designer: Barbara Guzek | barbara@wieniawski.pl

Administrator, organizational affairs: Katarzyna Tuliszka | katarzyna@wieniawski.pl

Accountant: Laura Stawska | laura@wieniawski.pl

Archivist, Librarian: Michał Wysocki | michal@wieniawski.pl

NOTE: From July 1 to the end of October 2022, the Archive-Library is closed.

___________________________

Bank account of Henryk Wieniawski Music Society in Poznań: 

Santander Bank Polska   PL 82 10901463 0000 0000 4600 4297    
Swift Code: WBKPPLPP

___________________________